

Order Here, then Pickup THANKs...
1) Allow 45-60min prep time, possibly sooner.
2) Receive a "ready for pickup" text/email [see SPAM].
3) See you at our walk-up window on South 14th Street. Please confirm the 5-digit Order#, then we'll pass you the food.
Happy Hour Mondays...


All day FRI & SAT
Order Brunch Here- Favorites 6 products
- FRI & SAT Brunch 1 products
- Burgers 7 products
- Wraps 4 products
- Sandwiches 9 products
- Supper & Salad 10 products
- Sweets 6 products
- Cookies 7 products
- Sides 16 products
- Milkshakes 4 products
- Drinks 5 products
- Special Order 7 products
-
TV Dinner
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Mac & Yease
- Regular price
- From $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Reese's Cup Milkshake
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Crazy Jamaican Burger
- Regular price
- $16.50
- Regular price
-
- Sale price
- $16.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.50
- Regular price
-
- Sale price
- $16.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Lovers Club
- Regular price
- $18.50
- Regular price
-
- Sale price
- $18.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $18.50
- Regular price
-
- Sale price
- $18.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Mama Africa Salad
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out
-
FRI & SAT French Toast
- Regular price
- From $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Crazy Jamaican Burger
- Regular price
- $16.50
- Regular price
-
- Sale price
- $16.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.50
- Regular price
-
- Sale price
- $16.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Really Big Burger
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
BBQ Burger
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Jalapeño Mozzarella Burger
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chili Burger
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Mama Africa Burger
- Regular price
- $15.50
- Regular price
-
- Sale price
- $15.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.50
- Regular price
-
- Sale price
- $15.50
- Unit price
- per
Sold Out -
The Big "Fish" Burger
- Regular price
- $16.50
- Regular price
-
- Sale price
- $16.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.50
- Regular price
-
- Sale price
- $16.50
- Unit price
- per
Sold Out
-
Jamaican Wrap
- Regular price
- From $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Sweet Jamaican Wrap
- Regular price
- From $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Mama Africa Wrap
- Regular price
- From $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Smoky BLT Wrap
- Regular price
- From $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out
-
Lovers Club
- Regular price
- $18.50
- Regular price
-
- Sale price
- $18.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $18.50
- Regular price
-
- Sale price
- $18.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Chili Dog
- Regular price
- From $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Ruben Katz
- Regular price
- From $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Fremont Philly
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Hillside Quickie Sub
- Regular price
- From $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Smoked TLT
- Regular price
- From $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Jamaican Spice TLT
- Regular price
- From $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Hoagie
- Regular price
- From $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Smoky Mushroom Melt
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out
-
Southern Comfort
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
Sold Out -
TV Dinner
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Friday Night "Fish" Fry
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Seitan Parm
- Regular price
- $16.50
- Regular price
-
- Sale price
- $16.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.50
- Regular price
-
- Sale price
- $16.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Carb Monster
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chix'N Fry Dinner
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Breaded Tempeh Salad
- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Mama Africa Salad
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out -
BBQ Seitan Salad
- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
- Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Smoky BLT Salad
- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.50
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50
- Unit price
- per
Sold Out
-
Peach Pie with Oatmeal Crumble
- Regular price
- From $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Blue Berry Pie
- Regular price
- From $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Apple Pie
- Regular price
- From $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Apple Pie Bread Pudding
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Sweet Potato Pie
- Regular price
- From $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Blackberry Pie
- Regular price
- From $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out
-
Cookie Variety Packs of 4, 6 or 12
- Regular price
- From $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $10.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Birthday Cake Cookie
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Orange Creamsicle Cookie
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Peanut butter Cookie
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Chip Cookie
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Oreo Chocolate Chip Cookie
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Jelly Dot Cookie
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
Sold Out
-
Potato Salad
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Quesadilla
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Mac & Yease
- Regular price
- From $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chili
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Fried Spring Rolls
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Fried Sweet Plantains
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Soup of the Day
- Regular price
- From $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Chili Cheese Fries
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Gourmet Greens
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
House Salad
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Hushpuppies
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Mashed Potatoes & Gravy
- Regular price
- $6.50
- Regular price
-
- Sale price
- $6.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.50
- Regular price
-
- Sale price
- $6.50
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 12 of 16 products on Sides collection
-
Reese's Cup Milkshake
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Strawberry Milkshake
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Milkshake
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Coconut Banana Milkshake
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Water & Soda
- Regular price
- From $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $1.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Agave Lemonade
- Regular price
- From $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $4.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Root Beer Float
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Peach Tea
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Unsweetend Iced Tea
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Burger Lunchboxes
- Regular price
- From $340.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $340.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $340.00
- Regular price
-
- Sale price
- $340.00
- Unit price
- per
Sold Out -
5 Lb Mac & Yease
- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
- $65.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
- $65.00
- Unit price
- per
Sold Out -
5 Lb House Protein Medley
- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
- $65.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
- $65.00
- Unit price
- per
Sold Out -
5 Lb Gourmet Greens
- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Tofu, Buy Pound
- Regular price
- From $6.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.50
- Regular price
-
- Sale price
- $12.50
- Unit price
- per
Sold Out -
5 Lb Potato Salad
- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out -
5 Lb Beans & Brown Rice
- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out
Featured product
5 Lb House Protein Medley
- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
- $65.00
- Unit price
- per
Sold Out
A flavorful assortment of Tofu, Tempeh & Seitan; serves 10-12 ppl.